Blog

Dieta pudełkowa ketogeniczna z ograniczoną ilością węglowodanów

Dieta ketogeniczna, znana również jako dieta keto, jest oparta na zasadzie ograniczenia spożycia węglowodanów i zwiększenia spożycia tłuszczów, prowadząc organizm do stanu ketozy.

Dieta pudełkowa ketogeniczna jest skutecznym narzędziem dla osób dążących do utraty wagi oraz poprawy metabolizmu.

Dieta pudełkowa ketogeniczna z ograniczoną ilością węglowodanów

Dieta pudełkowa opracowana przez dietetyka

Dieta pudełkowa to wiele różnych opcji, w tym produkty przygotowane w ramach diety ketogenicznej. Dzięki temu otrzymujemy gotowe posiłki, które przewidują odpowiednią zawartość węglowodanów, białek, w zależności od diety będzie to także różna ilość tłuszczów. W przypadku diety ketogenicznej ważne jest zwiększenie spożycia tłuszczów różnego pochodzenia, natomiast obniżenie spożycia węglowodanów. Dlatego dieta tego rodzaju może zawierać mniejszą ilość pieczywa, jest to często dobry pomysł dla osób, które chcą zrzucić kilka kilogramów, pomimo większego spożycia tłuszczu dieta może doprowadzić do obniżenia wagi ciała.

Pozostałe dania w diecie będą uwzględniały dużą ilość owoców, warzyw, tak aby dostarczyć organizmowi dużej ilości witamin, błonnika, różnych minerałów. Posiłki, które dostarczane są w ramach cateringu, najczęściej przewidują pięć dań. Dietetycy oceniają, że jest to optymalna ilość posiłków, którą powinniśmy spożywać w ciągu dnia. Dzięki temu mamy uczucie sytości, nie musimy podjadać niezdrowych przekąsek, często mogą być to chipsy, dania z fast foodu, dlatego dieta pudełkowa jest przygotowana w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby każdego z nas. Dodatkowo można wybrać ilość kalorii, które będą dostarczane w formie posiłków, dostosujemy to do naszego trybu życia.

Z różnymi rodzajami diet możemy zapoznać się online, na stronie https://5pd.pl/dieta-pudelkowa/zielona-gora/ znajdziemy informacje dotyczące diety pudełkowej dla osób, które mieszkają w Zielonej Górze. Firmy cateringowe dostarczają zdrowe posiłki, może być to plan na cały miesiąc, firma może dostarczyć jedzenie do domu, do firmy, jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które mają mniej czasu na gotowanie, dużo pracują, a chcą się prawidłowo odżywiać.