Biznes

Wygodne kontenery mieszkalne dla pracowników

Wiele firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom zakwaterowanie, wykorzystuje obecnie domy mieszkalne z płyty warstwowej, które posiadają wiele zalet.

Można przewozić je i ustawiać w różnych miejscach, nie potrzebują pozwolenia na budowę, należy przygotować jedynie utwardzony teren, możemy także postawić je na pustakach. Oczywiście dostępne są w wielu rozmiarach, mogą być także wyposażone w łazienkę czy też aneks kuchenny.

Wygodne kontenery mieszkalne dla pracowników

Domy mieszkalne z płyty warstwowej

Może być to pawilon mieszkalny jednoosobowy o powierzchni 30 m2 czy też przykładowo 2 lub 3 osobowy 50 m2. Firmy, które zajmują się dostarczaniem pawilonów mogą przygotować dla was różne wielkości, są do pawilony wykonane z płyt warstwowych, które można powiększyć, dopasować do indywidualnych wymagań jeżeli chodzi o wyposażenie. Pawilony często pełnią także rolę punktów usługowych, handlowych, różnego typu kiosków czy też sklepów.

Pawilon dla pracowników to obiekty całoroczne, mogą posiadać różne rodzaje ocieplenia, przykładowo z pianki izolacyjnej, dzięki czemu możemy korzystać z nich także w zimie. Naturalnie możliwe jest wyposażenie pawilonów w ogrzewanie elektryczne lub też gazowe. Pawilon mieszkalny powinien posiadać aneks kuchenny, w tym przypadku można zastosować meble na wymiar, małą kuchenkę, płytę elektryczną. Dodatkowo znajdzie się tu także łazienka z prysznicem oraz toaletą. Zatem taki pawilon może być całkiem komfortowym tymczasowym domem dla naszych pracowników. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku firm budowlanych, które wykonują usługi w miejscach trudno dostępnych, a następnie przenoszą się w inne miejsce.

Oczywiście domy mieszkalne z płyty warstwowej dostępne są w różnej kolorystyce, dodatkowo możemy wyposażyć je w duże okna, drzwi, dostosować indywidualnie do potrzeb klienta. Dzięki temu będą spełniały wszystkie wymagania, będą zapewniały pracownikom odpowiedni komfort. Można zamówić także tymczasowe garaże z płyt warstwowych, dzięki czemu będziemy mogli ustawić w nich maszyny budowlane, różnego rodzaju urządzenia wykorzystywane na placu budowy.