Blog

Płytki gresowe z wyrafinowanym wzorem

Asortyment wzorów, kolorów i rozmiarów płytek gresowych jest obecnie bardzo duży, co oznacza, że dość trudno jest nam określić najlepsze opcje, które sprawdzą się w naszych aranżacjach i projektach pomieszczeń.

W sprzedaży znajdziemy wiele płytek łazienkowych w modnej stylistyce, takie jak granatowo-białe płytki z rdzawymi akcentami, które przypominają morską, spienioną toń czy nieregularne barwy kamieni.

Płytki gresowe z wyrafinowanym wzorem

Gdzie sprawdzą się płytki wzorzyste w stylu morskim?

Płytki gresowe Egen Pacific Blue posiadają wyrafinowane i eleganckie wzory, naśladują kamienie lub wzburzone wody oceanu w odcieniach granatu i bieli z rdzawymi akcentami. Z pewnością takie płytki świetnie sprawdzą się w łazience, kuchni, lub jako ściana akcentująca w salonie. Płytki w takiej kolorystyce będą odpowiednie do łazienek o różnych wielkościach, lustra, umywalki i armatura oraz akcenty w kolorze bieli, czerni, złota czy srebra podkreślają piękno i oryginalność wzorów tych płytek. Format 60×120 cm doskonale sprawdzi się w łazienkach małych i dużych.

Ciemnoniebieskie łazienki to możliwość urządzenia pomieszczenia w minimalistycznym stylu, który sprawi, że wnętrze będzie eleganckie i relaksujące. Ciekawe wzornictwo płytek możemy podkreślić dodatkami w kolorze jasnym lub ciemnym, wprowadzić błyszczące akcesoria. Chromowane krany, duże lustra, białe ręczniki zapewniają estetyczny kontrast. Jeśli chcesz użyć ciemnoniebieskich płytek w łazience dowolnej wielkości, połącz je z bielą i czerwienią, aby nadać pomieszczeniu morskiego charakteru, odcienie kremowe, czarne lub delikatne szarości pomogą uzyskać modną surowość.

Wzorzyste płytki to doskonały sposób na dodanie wizualnego zainteresowania do przestrzeni. Płytki gresowe z oryginalnymi wzorami zyskały na popularności i stylu w ciągu ostatnich kilku lat. Znajdziemy w sprzedaży nie tylko mozaiki i wzory kwiatowe czy geometryczne, ale również ciekawe wzory abstrakcyjne. Oryginalne i odważne wzory płytek Egen Pacific Blue, które kupisz na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/PACIFIC-BLUE/7597, to dobry wybór nie tylko do łazienki. Wzorzyste płytki sprawdzają się w każdym pomieszczeniu w domu, niezależnie od tego, czy są wielokolorowe, monochromatyczne czy szare.