Blog

Możesz zaangażować się w nieruchomości komercyjne

Nieruchomości komercyjne to mieszkania, biura, magazyny, garaże, centra handlowe, galerie handlowe i inne nieruchomości służące do generowania zysku.

Zysk z tych nieruchomości pochodzi z dochodu z wynajmu lub dochodu kapitałowego. Jeśli chcesz zostać inwestorem w nieruchomości komercyjne, po prostu zastosuj się do rad zawartych w tym artykule.Zatrudnij profesjonalistę, aby wynajął Twoje nieruchomości dochodowe. Oszczędzanie pieniędzy może być kuszące, jeśli chodzi o robienie tego samemu, ale poświęcony czas i pułapki popełnienia błędu z najemcą nie są tego warte. Twój czas jest cenny. Pozwól, aby zarządca zajął się Twoją inwestycją za Ciebie.Przed inwestycją w nieruchomość komercyjną, porozmawiaj z obecnymi menedżerami lub właścicielami, którzy wynajmują od lokalizacji na sprzedaż. Zadawaj im pytania, na przykład, czy zamierzają odnowić umowę najmu, czy mają dobrą klientelę biznesową i ogólnie pytania dotyczące okolicy. Dzięki temu uzyskasz dobry obraz potencjalnych zysków z posiadania nieruchomości komercyjnych.Negocjując jakąkolwiek umowę dotyczącą nieruchomości, niezależnie od tego, czy kupujesz, czy sprzedajesz, określ najwyższe priorytety drugiej strony i trzymaj się od nich z daleka. Każdy ma pewne sprawy, których nie chce negocjować. Ustalając te priorytety i zostawiając je w spokoju, okazujesz szacunek i uwagę. Możesz zaangażować się w nieruchomości komercyjne

Drugi negocjator doceni to i stanie się bardziej elastyczny w sprawach, które są dla niego mniej ważne.Powinieneś wiedzieć, jakie usługi zwalczania szkodników są dostępne podczas wynajmu lub leasingu.

Jest to szczególnie ważne w przypadku wynajmu w obszarze, w którym jest dużo robaków lub gryzoni, więc koniecznie porozmawiaj z agentem wynajmu o niektórych zasadach zwalczania szkodników.Poświęć trochę czasu na odwiedzenie stron internetowych poświęconych nieruchomościom komercyjnym. Strony te zawierają wiele informacji zarówno dla nowych inwestorów, jak i doświadczonych profesjonalistów. O nieruchomościach komercyjnych nigdy nie wiadomo za dużo, więc ucz się dalej!Musisz wiedzieć, że nieruchomości komercyjne działają inaczej niż zwykłe transakcje na rynku nieruchomości. Powinieneś zapoznać się z terminologią i być może zatrudnić pomoc profesjonalisty, jeśli zajdzie taka potrzeba. Upewnij się, że wiesz, w co się pakujesz, zanim zdecydujesz się zainwestować w nieruchomości komercyjne.Jednym z najważniejszych wskaźników, które inwestor może wykorzystać do oceny atrakcyjności nieruchomości komercyjnej, jest NOI, czyli dochód operacyjny netto. Aby obliczyć NOI, odejmij koszty operacyjne w pierwszym roku od dochodu operacyjnego brutto w pierwszym roku. Dobra inwestycja będzie miała dodatni NOI, co oznacza, że ​​nieruchomość przyniesie więcej gotówki, niż będzie potrzebować do jej obsługi i utrzymania.Rozważając zakup nieruchomości komercyjnych, znajdź i odwiedź lokalne stowarzyszenia, takie jak stowarzyszenia właścicieli i stowarzyszenia właścicieli firm w Twojej okolicy. Możesz być w stanie uczestniczyć w kilku spotkaniach bez płacenia za członkostwo (z wyłączeniem kosztów posiłku). W ten sposób będziesz mógł stworzyć sieć ludzi, którzy już robią to, co chcesz robić. Nie zapomnij swoich wizytówek i proś o karty od innych!Zawsze miej przy sobie legalne formularze nieruchomości, zarówno w przypadku kupna, jak i sprzedaży. Można je znaleźć bezpłatnie online w wielu renomowanych witrynach z nieruchomościami. Przeprowadź badania, aby upewnić się, że formularz jest dokumentem prawnym, i nigdy nie będziesz musiał szukać drukarki, na wypadek gdyby formularze były niedostępne w inny sposób.Jak wspomniano powyżej, nieruchomości komercyjne obejmują nieruchomości, które służą do generowania zysku, niezależnie od tego, czy jest to zysk z wynajmu, czy zysk kapitałowy. Uczestnictwo w rynku nieruchomości komercyjnych, aby zostać inwestorem nieruchomości komercyjnych, jest proste, wystarczy skorzystać z porad zawartych w tym artykule.